Lähtölista 
 
  Kilpailu  Tuusula-Uinnit    Tulostuspäivämäärä  05 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Tuusula    Tulostusaika  09:11   
  Järjestäjä           
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  06 huhtikuu 2019         
 
 
 
Laji 1, 4X50m Sekauinti Seka  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Octopus Lohja 1    Octopus    25m     
Octopus Lohja3    Octopus    25m     
Tuusulan Uimaseura    TuUS    25m     
Octopus Lohja2    Octopus    25m     
               

 
 
Laji 2, 100m Sekauinti Miehet  Loppukilpailut (3) 
Erä 1 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Frans Nieminen  2009  09A128  UKK    25m     
Niko Silander  2003  03B204  Cetus    25m  1:52.21  1:52.21 
Onni Vilja  2005  05B055  TuUS    25m     
Jaska Ranta  2004    TuUS    25m     
               

 
Erä 2 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Tuure Pikkuhuhta  2009  09A135  UKK    25m  1:37.47  1:37.47 
Topias Muhonen  2006  06A217  Octopus    25m  1:28.33  1:28.33 
Mike Hongisto  2006  06A957  Octopus    25m  1:30.14  1:30.14 
Kasperi Miettinen  2006  06A449  HyUS    25m  1:38.14  1:38.14 
               

 
Erä 3 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eeli Partanen  2005  05A202  Cetus    25m  1:19.00  1:19.00 
Pauli Rantamäki  2003  03A269  Octopus    25m  1:07.36  1:07.36 
Aleksi Seger  2001  01A401  Octopus    25m  1:04.16  1:04.16 
Eetu Närhi  1998  98A620  Octopus    25m  1:05.29  1:05.29 
               
Ville-Veikko Luomala  2007  07A602  JUK    25m  1:27.53  1:27.53 

 
 
Laji 3, 100m Sekauinti Naiset  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Åsa Kråkström  2004    TuUS    25m     
Skylar Graves  2009  09A225  TuUS    25m     
Sanna Valkonen  2003  03A092  Cetus    25m  1:53.96  1:53.96 
Viivi Olkkonen  2005  05B174  Cetus    25m     
Hilla Lehtonen  2007    TuUS    25m     
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Janika Hinkkanen  2005  05A832  Gladius    25m  1:44.55  1:44.55 
Katarina Kobycheva  2004  04A648  Cetus    25m  1:33.08  1:33.08 
Jeanette Ingberg  2006  06A010  Octopus    25m  1:31.87  1:31.87 
Lada Belozjorova  2006  06A129  SD    25m  1:32.34  1:32.34 
Ella Ruusumaa  2007  07A719  UKK    25m  1:40.64  1:40.64 
               

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Auri Korpaeus  2006  06A755  TuUS    25m  1:29.71  1:29.71 
Ninja Brelo  2006  06A185  Cetus    25m  1:26.21  1:26.21 
Taru Lax  2005  05A739  Cetus    25m  1:24.67  1:24.67 
Lotta Nevalainen  2005  05A744  Cetus    25m  1:24.97  1:24.97 
Janina Paakkolanvaara  2006  06A113  KemTU    25m  1:28.33  1:28.33 
Krista Käkelä  1975  75A009  TuUS    25m  1:30.75  1:30.75 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emilia Niemi  2005  05A368  Octopus    25m  1:18.92  1:18.92 
Rina Rantanen  2005  05A419  Cetus    25m  1:15.10  1:15.10 
Venla Suihkonen  2002  02A026  Octopus    25m  1:09.68  1:09.68 
Mette Konttila  2001  01B228  Octopus    25m  1:13.41  1:13.41 
Roona Karola  2004  04A099  TuUS    25m  1:15.28  1:15.28 
Sara Myller  2003  03B029  TuUS    25m  1:19.86  1:19.86 

 
 
Laji 4, 100m Sekauinti Masters M  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jarkko Mikkola  1969  69A091  HyUS    25m  1:27.56  1:27.56 
Sami Tuhkanen  1973  73A033  TuUS    25m  1:19.11  1:19.11 
Mika Meller  1967  67A037  HSS    25m  1:14.12  1:14.12 
Tero Tuhkanen  1977  77A014  BraUi    25m  1:16.17  1:16.17 
               
Pavel Kobychev  1971  71A080  Cetus    25m  1:35.44  1:35.44 

 
 
Laji 5, 100m Sekauinti Masters N  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Krista Käkelä  1975  75A009  TuUS    25m     
Anna-Liisa Virtanen  1985  85A152  HäUS    25m  1:27.57  1:27.57 
Jonna Kokkonen  1984  84A152  HäUS    25m     
               
               

 
 
Laji 6, 50m Selkäuinti Naiset  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jasmine Huttunen  2010  10A216  TuUS    25m     
Siiri Raunio  2010  10A203  UKK    50m  57.22  57.22 
Skylar Graves  2009  09A225  TuUS    25m  54.06  54.06 
Emmi Pohjonen  2009  09A373  HyUS    50m  55.65  55.65 
Elina Alhonen  2006  06A857  Gladius    50m  59.39  59.39 
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iina Huusela  2008  08A391  HyUS    50m  52.99  52.99 
Minttu Meskanen  2008  08A445  Pyry    25m  52.22  52.22 
Lotta Juvonen  2008  08A405  HyUS    50m  50.47  50.47 
Emma Kaivola  2009  09A139  HyUS    50m  51.97  51.97 
Vieno Hakakari  2009  09A173  HyUS    25m  52.52  52.52 
Hanna-Mari Kuisma  2009  09A064  HyUS    50m  53.25  53.25 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Senni Sevenius  2009  09A394  HyUS    50m  49.64  49.64 
Vilma Koivula  2008  08A446  Pyry    50m  47.20  47.20 
Susanne Hein  2008  08A582  JUK    50m  46.51  46.51 
Emma Lahti  2008  08A152  TuUS    25m  46.67  46.67 
Milda Leppäluoto  2009  09A242  SiWa    50m  49.12  49.12 
Matilda Hirvonen  2006  06A969  HyUS    25m  49.94  49.94 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iiris Soilevaara  2006  06A415  Cetus    50m  42.43  42.43 
Emma Lönnberg  2005  05A736  Cetus    25m  40.18  40.18 
Saara Heinänen  2005  05A978  TuUS    50m  38.55  38.55 
Malla Kostiainen  2006  06A418  Cetus    25m  39.96  39.96 
Vilma Saarinen  2004  04A699  Octopus    25m  40.42  40.42 
Kira Kondratjeva  2008  08A417  TuUS    50m  45.76  45.76 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Meea Juntunen  2005  05A451  TuUS    50m  35.82  35.82 
Amanda Nilsson  2006  06A427  Cetus    25m  35.53  35.53 
Mette Konttila  2001  01B228  Octopus    50m  32.77  32.77 
Siiri Välimaa  2002  02A327  TuUS    25m  33.58  33.58 
Oona Kupari  2004  04A089  Octopus    25m  35.56  35.56 
Taru Lax  2005  05A739  Cetus    25m  38.05  38.05 

 
 
Laji 7, 50m Selkäuinti Miehet  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Simo Karhu  2008  08A795  JUK    25m     
Kasperi Kenttä  2008  08A735  HyUS    50m  1:04.76  1:04.76 
Joonas Kumpulainen  2006  06B111  TuUS    25m     
               
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juhani Antti Tapio Ritakallio  2007  07A923  UKK    25m  55.09  55.09 
Konsta Hiltunen  2009  09A199  HyUS    50m  50.83  50.83 
Markus Levonoja  2007  07A581  UKK    25m  48.02  48.02 
Timur Gerasimenko  2009  09A445  SD    50m  48.44  48.44 
Oskar Huotari  2008  08A588  JUK    25m  51.09  51.09 
               

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jouko Raunio  2008  08A557  UKK    50m  46.79  46.79 
Ilja Buzetski  2004  04B305  SiWa    25m  45.40  45.40 
Sasu Koivunen  2008  08A184  Octopus    50m  44.35  44.35 
Jasu Caspar Haapaniemi  2006  06A000  TuUS    25m  45.22  45.22 
Frans Nieminen  2009  09A128  UKK    25m  46.08  46.08 
Nikolas Pietilä  2005  05A160  Cetus    25m  47.51  47.51 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mattias Janhunen  2003  03A689  Cetus    50m  40.79  40.79 
Mikael Böckerman  2006  06A338  Gladius    50m  38.52  38.52 
Martti Karesjoki  2004  04A721  TuUS    25m  35.49  35.49 
Mark Kellinsalmi  2007  07A341  SD    25m  37.63  37.63 
Urho Käkelä  2005  05A042  TuUS    25m  40.72  40.72 
Tuure Pikkuhuhta  2009  09A135  UKK    50m  42.50  42.50 

 
 
Laji 8, 50m Selkäuinti MastersN  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Suvi Pulkkinen  1988  88A094  HäUS    25m  29.47  29.47 
               
               
               

 
 
Laji 9, 50m Selkäuinti Masters M  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Jarkko Mikkola  1969  69A091  HyUS    25m  45.23  45.23 
Petri Rahko  1965  65A068  HTU    25m     
               
               

 
 
Laji 10, 400m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Andreas Kinnunen  2006  06A876  HyUS    25m  6:50.28  6:50.28 
Kasperi Miettinen  2006  06A449  HyUS    25m  6:32.73  6:32.73 
Eetu Niemi  2007  07A159  Octopus    50m  6:16.24  6:16.24 
Aaron Tikkanen  2006  06A842  HyUS    25m  6:19.83  6:19.83 
Juho Herva  2005  05B044  HyUS    25m  6:47.54  6:47.54 
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juuso Rahikainen  2003  03A265  TuUS    50m  5:28.81  5:28.81 
Nuutti Laitinen  2004  04A588  Cetus    25m  4:55.61  4:55.61 
Aleksi Kauppinen  2003  03A839  TuUS    25m  4:36.66  4:36.66 
Aapo Tuhkanen  2005  05A394  TuUS    25m  4:47.15  4:47.15 
Anton Kettunen  2005  05A144  Gladius    25m  5:00.85  5:00.85 
Topias Muhonen  2006  06A217  Octopus    50m  5:53.50  5:53.50 

 
 
Laji 11, 400m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Iina Huusela  2008  08A391  HyUS    25m     
Matilda Hirvonen  2006  06A969  HyUS    25m     
Senni Sevenius  2009  09A394  HyUS    25m     
               
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Emmi Pohjonen  2009  09A373  HyUS    25m     
Maija Kuisma  2008  08A183  HyUS    25m     
Lotta Juvonen  2008  08A405  HyUS    25m     
Emma Kaivola  2009  09A139  HyUS    25m     
               

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hanna-Mari Kuisma  2009  09A064  HyUS    25m     
Auri Korpaeus  2006  06A755  TuUS    25m     
Venla Karialho  2007  07A730  HyUS    25m  7:29.19  7:29.19 
Kia Niklander  2007  07A100  HyUS    25m  8:23.16  8:23.16 
Vieno Hakakari  2009  09A173  HyUS    25m     
Siiri Attola  2009  09A258  HyUS    25m     

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Riina Jungell  2006  06A808  Octopus    25m  6:25.45  6:25.45 
Nella Honkanen  2007  07A539  HyUS    25m  6:13.06  6:13.06 
Esther Reunala  2007  07A478  Octopus    25m  6:06.99  6:06.99 
Anniina Jokiniemi  2006  06A846  HyUS    25m  6:09.28  6:09.28 
Ninja Brelo  2006  06A185  Cetus    25m  6:19.82  6:19.82 
Iisa Lavikainen  2006  06A679  HyUS    25m  6:58.66  6:58.66 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elsa Määttä  2006  06A670  HyUS    25m  5:47.98  5:47.98 
Elina Syvänne  2004  04A343  TuUS    50m  5:37.75  5:37.75 
Sini Taskinen  2005  05B079  Octopus    25m  5:34.67  5:34.67 
Enni Tammilehto  2006  06A134  Cetus    50m  5:35.04  5:35.04 
Amanda Nilsson  2006  06A427  Cetus    25m  5:38.54  5:38.54 
Nina Sundberg  2006  06A497  Octopus    25m  6:03.82  6:03.82 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juulia Lindfors  2005  05A074  Cetus    25m  5:26.95  5:26.95 
Helmi Käkelä  2006  06A002  TuUS    25m  5:15.28  5:15.28 
Sanna Valkonen  2003  03A092  Cetus    25m  5:07.86  5:07.86 
Iida Siltala  2005  05A468  Cetus    25m  5:10.47  5:10.47 
Elina Ruha  2005  05A113  Cetus    25m  5:18.22  5:18.22 
Vilja Rautell  2004  04A729  Octopus    25m  5:29.95  5:29.95 

 
 
Laji 12, 50m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (3) 
Erä 1 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Siiri Raunio  2010  10A203  UKK    25m     
Sabina Grusetski  2004  04B332  TuUS    25m     
Jasmine Huttunen  2010  10A216  TuUS    25m     
Åsa Kråkström  2004    TuUS    25m     
               

 
Erä 2 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilma Koivula  2008  08A446  Pyry    50m  52.32  52.32 
Stephanie Lipiäinen  2002  02B250  Cetus    50m  41.50  41.50 
Lotta Nurminen  2005  05B113  TuUS    25m  39.16  39.16 
Marianne Uusitalo  2001  01A904  Octopus    50m  40.41  40.41 
Janika Hinkkanen  2005  05A832  Gladius    50m  46.90  46.90 
Minttu Meskanen  2008  08A445  Pyry    50m  54.34  54.34 

 
Erä 3 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Taru Lax  2005  05A739  Cetus    25m  36.40  36.40 
Beata Niskanen  2004  04A091  TuUS    25m  33.74  33.74 
Venla Suihkonen  2002  02A026  Octopus    50m  30.78  30.78 
Meea Juntunen  2005  05A451  TuUS    50m  31.71  31.71 
Sara Myller  2003  03B029  TuUS    25m  35.37  35.37 
Jonna Kokkonen  1984  84A152  HäUS    25m  38.00  38.00 

 
 
Laji 13, 50m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Antony Tran  2009  09A076  SD    25m     
Timur Gerasimenko  2009  09A445  SD    25m     
Oskar Huotari  2008  08A588  JUK    25m     
Jaska Ranta  2004    TuUS    25m     
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jasu Caspar Haapaniemi  2006  06A000  TuUS    50m  45.41  45.41 
Ville-Veikko Luomala  2007  07A602  JUK    50m  38.60  38.60 
Juho Herva  2005  05B044  HyUS    25m  32.03  32.03 
Mark Kellinsalmi  2007  07A341  SD    50m  37.41  37.41 
Sampo Rahikainen  2006  06A546  TuUS    25m  42.56  42.56 
Kevin Kaznakov  2009  09A453  SD    25m     

 
 
Laji 14, 100m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Andreas Kinnunen  2006  06A876  HyUS    25m     
Markus Levonoja  2007  07A581  UKK    25m  1:51.83  1:51.83 
Alexander Kaznakov  2006  06A131  SD    25m  1:49.04  1:49.04 
Niko Silander  2003  03B204  Cetus    25m  1:51.05  1:51.05 
Aatu Airaksinen  2007  07A896  SiWa    50m  1:59.11  1:59.11 
Ville-Veikko Luomala  2007  07A602  JUK    25m     

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niko Antman  2006  06A259  Gladius    25m  1:37.97  1:37.97 
Urho Käkelä  2005  05A042  TuUS    50m  1:27.29  1:27.29 
Samuli Seger  2005  05A605  Octopus    25m  1:24.68  1:24.68 
Eemil Reijonen  2005  05A746  Cetus    50m  1:26.28  1:26.28 
Ahti Halttunen  2006  06A447  HyUS    25m  1:35.42  1:35.42 
Onni Vilja  2005  05B055  TuUS    25m  1:45.76  1:45.76 

 
 
Laji 15, 100m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Kira Kondratjeva  2008  08A417  TuUS    25m     
Maija Kuisma  2008  08A183  HyUS    25m  2:03.69  2:03.69 
Lotta Karhu  2005  05B218  HyUS    25m     
Hilla Lehtonen  2007    TuUS    25m     
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella Ruusumaa  2007  07A719  UKK    50m  1:54.93  1:54.93 
Kia Niklander  2007  07A100  HyUS    25m  1:49.88  1:49.88 
Elina Alhonen  2006  06A857  Gladius    25m  1:40.86  1:40.86 
Venla Karialho  2007  07A730  HyUS    25m  1:47.05  1:47.05 
Ella Palovaara  2005  05A562  Octopus    25m  1:53.12  1:53.12 
Skylar Graves  2009  09A225  TuUS    50m  1:56.01  1:56.01 

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilma Saarinen  2004  04A699  Octopus    50m  1:35.09  1:35.09 
Iida Siltala  2005  05A468  Cetus    25m  1:34.15  1:34.15 
Roosa Tuomola  2005  05A315  TuUS    25m  1:33.42  1:33.42 
Kia Mäennenä  2006  06A189  Cetus    25m  1:33.67  1:33.67 
Ninja Brelo  2006  06A185  Cetus    25m  1:34.47  1:34.47 
Siiri Attola  2009  09A258  HyUS    25m  1:40.05  1:40.05 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Annaliina Mänttäri  2006  06A031  Cetus    50m  1:30.95  1:30.95 
Juulia Lindfors  2005  05A074  Cetus    25m  1:29.02  1:29.02 
Lotta Nevalainen  2005  05A744  Cetus    50m  1:25.60  1:25.60 
Enni Tammilehto  2006  06A134  Cetus    25m  1:27.20  1:27.20 
Karoliina Hirvelä  2006  06A037  Plaani    25m  1:29.76  1:29.76 
Janina Paakkolanvaara  2006  06A113  KemTU    50m  1:31.68  1:31.68 

 
 
Laji 16, 200m Sekauinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oscar Westerberg  2005  05A519  Cetus    25m  3:07.34  3:07.34 
Eeli Partanen  2005  05A202  Cetus    25m  2:54.91  2:54.91 
               
Anton Kettunen  2005  05A144  Gladius    25m  2:47.45  2:47.45 
Mikael Böckerman  2006  06A338  Gladius    25m  2:56.33  2:56.33 
Nikolas Ruotsalo  2006  06A802  Octopus    25m     

 
 
Laji 17, 200m Sekauinti Naiset  Loppukilpailut (3) 
Erä 1 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Malla Kostiainen  2006  06A418  Cetus    25m  3:12.89  3:12.89 
Jeanette Ingberg  2006  06A010  Octopus    50m  3:06.86  3:06.86 
Iiris Soilevaara  2006  06A415  Cetus    50m  3:10.49  3:10.49 
Milja Vuori  2006  06B006  Octopus    25m     
               

 
Erä 2 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Taru Lax  2005  05A739  Cetus    25m  3:05.29  3:05.29 
Niini Saxelin  2003  03A918  TuUS    50m  3:00.57  3:00.57 
Saara Heinänen  2005  05A978  TuUS    50m  2:55.21  2:55.21 
Emma Lönnberg  2005  05A736  Cetus    50m  2:56.21  2:56.21 
Emmi Adler  2005  05B135  TuUS    25m  3:02.54  3:02.54 
Kia Mäennenä  2006  06A189  Cetus    25m  3:06.27  3:06.27 

 
Erä 3 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Annaliina Mänttäri  2006  06A031  Cetus    25m  2:48.62  2:48.62 
Siiri Välimaa  2002  02A327  TuUS    50m  2:45.76  2:45.76 
Mette Konttila  2001  01B228  Octopus    25m  2:31.79  2:31.79 
Iisa-Lotta Rantaniitty  2006  06A450  Cetus    25m  2:45.46  2:45.46 
Rina Rantanen  2005  05A419  Cetus    50m  2:48.57  2:48.57 
Cécilia Richard  2006  06A790  Cetus    25m  2:53.52  2:53.52 

 
 
Laji 18, 50m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Lotta Karhu  2005  05B218  HyUS    25m     
Jasmine Huttunen  2010  10A216  TuUS    25m     
Hilla Lehtonen  2007    TuUS    25m     
               
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Alisa Naskal  2009  09A446  SD    25m  45.79  45.79 
Minttu Meskanen  2008  08A445  Pyry    25m  43.47  43.47 
Säde Tuisku  2006  06B014  SiWa    50m  43.64  43.64 
Zoia Senko  2010  10A161  SD    25m  55.84  55.84 
               

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Raunio  2010  10A203  UKK    50m  42.99  42.99 
Vilma Koivula  2008  08A446  Pyry    50m  41.29  41.29 
Viivi Olkkonen  2005  05B174  Cetus    25m  39.60  39.60 
Emma Lahti  2008  08A152  TuUS    25m  39.73  39.73 
Susanne Hein  2008  08A582  JUK    50m  42.60  42.60 
Milda Leppäluoto  2009  09A242  SiWa    50m  43.01  43.01 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Milla Tuominen  2004  04B333  TuUS    50m  36.33  36.33 
Katarina Kobycheva  2004  04A648  Cetus    50m  35.15  35.15 
Krista Käkelä  1975  75A009  TuUS    25m  34.58  34.58 
Elsa Määttä  2006  06A670  HyUS    25m  35.01  35.01 
Elina Ruha  2005  05A113  Cetus    50m  35.40  35.40 
Iisa Lavikainen  2006  06A679  HyUS    50m  36.93  36.93 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Reena Tassberg  2005  05B100  Octopus    50m  33.16  33.16 
Sini Taskinen  2005  05B079  Octopus    25m  32.95  32.95 
Emilia Niemi  2005  05A368  Octopus    25m  28.43  28.43 
Helmi Käkelä  2006  06A002  TuUS    25m  30.99  30.99 
Ronja Loman  2002  02B203  Octopus    50m  33.10  33.10 
Ellen Kivistö  2005  05B196  Gladius    50m  33.91  33.91 

 
 
Laji 19, 50m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Simo Karhu  2008  08A795  JUK    25m     
Viljo Lahti  2010  10A025  TuUS    25m  1:19.42  1:19.42 
Daniel Santala  2009  09A443  SD    25m     
               
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ate Tuhkanen  2009  09A186  BraUi    25m  50.56  50.56 
Jouko Raunio  2008  08A557  UKK    25m  45.37  45.37 
Aatu Airaksinen  2007  07A896  SiWa    50m  43.30  43.30 
Kevin Kaznakov  2009  09A453  SD    25m  43.59  43.59 
Konsta Hiltunen  2009  09A199  HyUS    25m  49.06  49.06 
Kasperi Kenttä  2008  08A735  HyUS    50m  53.75  53.75 

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juhani Antti Tapio Ritakallio  2007  07A923  UKK    25m  40.06  40.06 
Sisu Lahtinen  2007  07A510  Octopus    25m  39.48  39.48 
Frans Nieminen  2009  09A128  UKK    25m  38.64  38.64 
Ilja Buzetski  2004  04B305  SiWa    50m  38.85  38.85 
Adrian Banar  2008  08A728  SD    25m  40.05  40.05 
Timur Gerasimenko  2009  09A445  SD    25m  41.50  41.50 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Antony Tran  2009  09A076  SD    25m  38.40  38.40 
Sampo Rahikainen  2006  06A546  TuUS    25m  36.81  36.81 
Sasu Koivunen  2008  08A184  Octopus    25m  36.16  36.16 
Tuure Pikkuhuhta  2009  09A135  UKK    50m  36.69  36.69 
Kasperi Hauta-Aho  2006  06A334  Octopus    25m  36.97  36.97 
Heikki Tuhkanen  2007  07A717  BraUi    25m  38.48  38.48 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nikolas Pietilä  2005  05A160  Cetus    50m  34.42  34.42 
Urho Käkelä  2005  05A042  TuUS    50m  33.76  33.76 
Joonas Kumpulainen  2006  06B111  TuUS    25m  32.38  32.38 
Mattias Janhunen  2003  03A689  Cetus    25m  32.43  32.43 
Ville-Veikko Luomala  2007  07A602  JUK    25m  33.77  33.77 
Niko Antman  2006  06A259  Gladius    25m  35.78  35.78 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aleksi Kauppinen  2003  03A839  TuUS    25m  28.38  28.38 
Henri Korpi  2004  04A444  Octopus    25m  26.72  26.72 
Pauli Rantamäki  2003  03A269  Octopus    25m  25.71  25.71 
Aleksi Seger  2001  01A401  Octopus    50m  26.12  26.12 
               
Mark Kellinsalmi  2007  07A341  SD    25m  31.96  31.96 

 
 
Laji 20, 50m Vapaauinti Masters N  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Krista Käkelä  1975  75A009  TuUS    25m     
Jonna Kokkonen  1984  84A152  HäUS    50m  33.69  33.69 
Anna-Liisa Virtanen  1985  85A152  HäUS    50m  35.57  35.57 
               
               

 
 
Laji 21, 50m Vapaauinti Masters M  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
               
               
               
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Matti Alpola  1953  53A019  SiWa    50m  37.34  37.34 
Mika Meller  1967  67A037  HSS    50m  28.24  28.24 
Tero Tuhkanen  1977  77A014  BraUi    25m  28.01  28.01 
Sami Tuhkanen  1973  73A033  TuUS    50m  28.06  28.06 
Petri Rahko  1965  65A068  HTU    50m  28.28  28.28 
Pavel Kobychev  1971  71A080  Cetus    50m  33.29  33.29 

 
 
Laji 22, 100m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aaron Tikkanen  2006  06A842  HyUS    25m  1:33.82  1:33.82 
Nuutti Laitinen  2004  04A588  Cetus    25m  1:17.74  1:17.74 
Juuso Rahikainen  2003  03A265  TuUS    25m  1:06.15  1:06.15 
Aapo Tuhkanen  2005  05A394  TuUS    25m  1:14.25  1:14.25 
Ahti Halttunen  2006  06A447  HyUS    25m  1:29.99  1:29.99 
Mike Hongisto  2006  06A957  Octopus    25m  1:35.44  1:35.44 

 
 
Laji 23, 100m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (3) 
Erä 1 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Nella Honkanen  2007  07A539  HyUS    25m     
Roosa Tuomola  2005  05A315  TuUS    25m  1:44.76  1:44.76 
Ella Ruusumaa  2007  07A719  UKK    25m     
Esther Reunala  2007  07A478  Octopus    25m     
               

 
Erä 2 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elina Syvänne  2004  04A343  TuUS    50m  1:32.90  1:32.90 
Janina Paakkolanvaara  2006  06A113  KemTU    50m  1:28.68  1:28.68 
Amanda Nilsson  2006  06A427  Cetus    25m  1:26.63  1:26.63 
Lada Belozjorova  2006  06A129  SD    50m  1:28.65  1:28.65 
Nina Sundberg  2006  06A497  Octopus    25m  1:30.78  1:30.78 
Anniina Jokiniemi  2006  06A846  HyUS    25m  1:37.20  1:37.20 

 
Erä 3 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Annaliina Mänttäri  2006  06A031  Cetus    25m  1:22.65  1:22.65 
Emma Lönnberg  2005  05A736  Cetus    50m  1:20.02  1:20.02 
Helmi Lehtonen  2004  04A335  JUK    50m  1:13.94  1:13.94 
Sara Myller  2003  03B029  TuUS    25m  1:17.46  1:17.46 
Iida Siltala  2005  05A468  Cetus    25m  1:21.85  1:21.85 
Karoliina Hirvelä  2006  06A037  Plaani    25m  1:25.89  1:25.89 

 
 
Laji 24, 50m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut (3) 
Erä 1 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Alisa Naskal  2009  09A446  SD    25m     
Jasmine Huttunen  2010  10A216  TuUS    25m     
Säde Tuisku  2006  06B014  SiWa    50m  54.16  54.16 
Siiri Raunio  2010  10A203  UKK    50m  57.72  57.72 
Zoia Senko  2010  10A161  SD    25m     
               

 
Erä 2 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Susanne Hein  2008  08A582  JUK    50m  52.23  52.23 
Elina Alhonen  2006  06A857  Gladius    25m  47.02  47.02 
Katarina Kobycheva  2004  04A648  Cetus    50m  43.60  43.60 
Anna-Liisa Virtanen  1985  85A152  HäUS    25m  43.60  43.60 
Ellen Kivistö  2005  05B196  Gladius    25m  52.03  52.03 
Viivi Olkkonen  2005  05B174  Cetus    25m  53.17  53.17 

 
Erä 3 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Krista Käkelä  1975  75A009  TuUS    50m  42.65  42.65 
Siiri Välimaa  2002  02A327  TuUS    50m  39.95  39.95 
Suvi Pulkkinen  1988  88A094  HäUS    50m  32.94  32.94 
Rina Rantanen  2005  05A419  Cetus    50m  36.81  36.81 
Emmi Adler  2005  05B135  TuUS    25m  40.76  40.76 
Juulia Lindfors  2005  05A074  Cetus    50m  43.42  43.42 

 
 
Laji 25, 50m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut (3) 
Erä 1 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Adrian Banar  2008  08A728  SD    25m     
Kasperi Kenttä  2008  08A735  HyUS    25m     
Daniel Santala  2009  09A443  SD    25m     
               
               

 
Erä 2 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Simo Karhu  2008  08A795  JUK    25m     
Oskar Huotari  2008  08A588  JUK    50m  55.50  55.50 
Konsta Hiltunen  2009  09A199  HyUS    25m     
Kevin Kaznakov  2009  09A453  SD    25m     
               

 
Erä 3 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Antony Tran  2009  09A076  SD    50m  50.72  50.72 
Niko Antman  2006  06A259  Gladius    25m  44.72  44.72 
Eemil Reijonen  2005  05A746  Cetus    25m  38.77  38.77 
Martti Karesjoki  2004  04A721  TuUS    25m  40.02  40.02 
Mark Kellinsalmi  2007  07A341  SD    50m  45.99  45.99 
Heikki Tuhkanen  2007  07A717  BraUi    25m  53.79  53.79 

 
 
Laji 26, 100m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Onni Vilja  2005  05B055  TuUS    25m     
Sisu Lahtinen  2007  07A510  Octopus    25m     
Jouko Raunio  2008  08A557  UKK    50m  1:35.95  1:35.95 
Aatu Airaksinen  2007  07A896  SiWa    50m  1:42.66  1:42.66 
Alexander Kaznakov  2006  06A131  SD    25m     
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juhani Antti Tapio Ritakallio  2007  07A923  UKK    50m  1:33.80  1:33.80 
Markus Levonoja  2007  07A581  UKK    50m  1:30.43  1:30.43 
Jasu Caspar Haapaniemi  2006  06A000  TuUS    50m  1:22.46  1:22.46 
Matti Alpola  1953  53A019  SiWa    50m  1:24.21  1:24.21 
Oskar Huotari  2008  08A588  JUK    50m  1:31.62  1:31.62 
Ilja Buzetski  2004  04B305  SiWa    50m  1:34.20  1:34.20 

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oscar Westerberg  2005  05A519  Cetus    25m  1:14.43  1:14.43 
Samuli Seger  2005  05A605  Octopus    50m  1:10.11  1:10.11 
Mikael Böckerman  2006  06A338  Gladius    25m  1:06.44  1:06.44 
Eeli Partanen  2005  05A202  Cetus    25m  1:08.45  1:08.45 
Joonas Kumpulainen  2006  06B111  TuUS    25m  1:14.38  1:14.38 
Kasperi Hauta-Aho  2006  06A334  Octopus    50m  1:21.80  1:21.80 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anton Kettunen  2005  05A144  Gladius    25m  1:03.88  1:03.88 
Aarne Myllynen  2002  02A328  JUK    50m  1:01.85  1:01.85 
               
Henri Korpi  2004  04A444  Octopus    50m  1:00.57  1:00.57 
Nuutti Laitinen  2004  04A588  Cetus    25m  1:02.73  1:02.73 
Petri Rahko  1965  65A068  HTU    50m  1:05.75  1:05.75 

 
 
Laji 27, 100m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Milda Leppäluoto  2009  09A242  SiWa    25m     
Susanne Hein  2008  08A582  JUK    50m  1:40.49  1:40.49 
Ronja Loman  2002  02B203  Octopus    25m     
               
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Minttu Meskanen  2008  08A445  Pyry    50m  1:34.35  1:34.35 
Vilma Koivula  2008  08A446  Pyry    25m  1:31.30  1:31.30 
Emma Lahti  2008  08A152  TuUS    50m  1:26.74  1:26.74 
Säde Tuisku  2006  06B014  SiWa    50m  1:29.76  1:29.76 
Kira Kondratjeva  2008  08A417  TuUS    50m  1:33.88  1:33.88 
Viivi Olkkonen  2005  05B174  Cetus    50m  1:37.73  1:37.73 

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Milla Tuominen  2004  04B333  TuUS    25m  1:25.05  1:25.05 
Milja Vuori  2006  06B006  Octopus    50m  1:18.75  1:18.75 
Ninja Brelo  2006  06A185  Cetus    25m  1:16.12  1:16.12 
Stephanie Lipiäinen  2002  02B250  Cetus    25m  1:18.27  1:18.27 
Sabina Grusetski  2004  04B332  TuUS    25m  1:21.11  1:21.11 
Ella Ruusumaa  2007  07A719  UKK    50m  1:26.12  1:26.12 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ellen Kivistö  2005  05B196  Gladius    50m  1:15.82  1:15.82 
Marianne Uusitalo  2001  01A904  Octopus    50m  1:14.57  1:14.57 
Enni Tammilehto  2006  06A134  Cetus    25m  1:12.46  1:12.46 
Iiris Soilevaara  2006  06A415  Cetus    25m  1:13.14  1:13.14 
Reena Tassberg  2005  05B100  Octopus    50m  1:15.65  1:15.65 
Sara Myller  2003  03B029  TuUS    25m  1:16.03  1:16.03 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lotta Nurminen  2005  05B113  TuUS    25m  1:11.53  1:11.53 
Malla Kostiainen  2006  06A418  Cetus    25m  1:10.46  1:10.46 
Sini Taskinen  2005  05B079  Octopus    25m  1:10.15  1:10.15 
Vilja Rautell  2004  04A729  Octopus    25m  1:10.15  1:10.15 
Karoliina Hirvelä  2006  06A037  Plaani    25m  1:11.23  1:11.23 
Juulia Lindfors  2005  05A074  Cetus    25m  1:11.57  1:11.57 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lotta Nevalainen  2005  05A744  Cetus    50m  1:09.33  1:09.33 
Beata Niskanen  2004  04A091  TuUS    25m  1:06.75  1:06.75 
Roona Karola  2004  04A099  TuUS    25m  1:05.09  1:05.09 
Cécilia Richard  2006  06A790  Cetus    25m  1:05.75  1:05.75 
Oona Kupari  2004  04A089  Octopus    25m  1:08.06  1:08.06 
Iisa-Lotta Rantaniitty  2006  06A450  Cetus    25m  1:09.93  1:09.93 

 
 
Laji 28, 100m Selkäuinti Miehet  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Sampo Rahikainen  2006  06A546  TuUS    50m  1:42.36  1:42.36 
Markus Levonoja  2007  07A581  UKK    25m     
Eetu Niemi  2007  07A159  Octopus    25m  1:39.70  1:39.70 
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nikolas Ruotsalo  2006  06A802  Octopus    50m  1:31.79  1:31.79 
Oscar Westerberg  2005  05A519  Cetus    25m  1:24.74  1:24.74 
Aleksi Kauppinen  2003  03A839  TuUS    25m  1:08.91  1:08.91 
Martti Karesjoki  2004  04A721  TuUS    50m  1:19.40  1:19.40 
Mike Hongisto  2006  06A957  Octopus    25m  1:31.24  1:31.24 
               

 
 
Laji 29, 100m Selkäuinti Naiset  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Janika Hinkkanen  2005  05A832  Gladius    25m  1:49.86  1:49.86 
Riina Jungell  2006  06A808  Octopus    25m  1:45.82  1:45.82 
Ella Palovaara  2005  05A562  Octopus    25m  1:36.90  1:36.90 
Vilma Koivula  2008  08A446  Pyry    50m  1:39.54  1:39.54 
Minttu Meskanen  2008  08A445  Pyry    50m  1:49.07  1:49.07 
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elina Ruha  2005  05A113  Cetus    50m  1:21.28  1:21.28 
Cécilia Richard  2006  06A790  Cetus    25m  1:18.71  1:18.71 
Amanda Nilsson  2006  06A427  Cetus    25m  1:14.84  1:14.84 
Annaliina Mänttäri  2006  06A031  Cetus    25m  1:16.62  1:16.62 
Janina Paakkolanvaara  2006  06A113  KemTU    25m  1:18.94  1:18.94 
Kia Mäennenä  2006  06A189  Cetus    25m  1:23.02  1:23.02 

 
 
Laji 30, 200m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Jaska Ranta  2004    TuUS    25m     
Eemil Reijonen  2005  05A746  Cetus    25m  2:57.11  2:57.11 
Aapo Tuhkanen  2005  05A394  TuUS    25m  3:20.00  3:20.00 
               
               

 
 
Laji 31, 200m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Lotta Nevalainen  2005  05A744  Cetus    50m  3:06.20  3:06.20 
Iisa-Lotta Rantaniitty  2006  06A450  Cetus    50m  3:00.70  3:00.70 
Emma Lönnberg  2005  05A736  Cetus    25m  3:03.28  3:03.28 
               
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  05 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Tuusulan Uimaseura  Tulostusaika  09:11